Overview

  • Founded Date December 12, 1998
  • Sectors Fast Food Center
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 82

Company Description

Uważam, po.poker-4all.com że poker typu WSOP jest o wiele bardziej ekscytujący niż inne gry. Wierzę, że NL to rodzaj pokera używany w WSOP, który jest pojedynczym stołem i jest prowadzony jako małe turnieje terenowe i często trwa kilka dni. W WSOP grałem NL tak szybko, jak to się zaczęło, ale grałem więcej L (grałem trochę Texas Hold’em wcześniej) i nigdy naprawdę nie doświadczyłem NL, dopóki nie zacząłem turnieju pokerowego.

Blinds można użyć, ale nie zmieniają sposobu, w jaki twoi przeciwnicy zdecydują się zareagować. Najlepiej znalazłem to wyjaśnienie na wsopforum. Nie ma struktury – robisz to, co chcesz. Nie ma reguły, ale zazwyczaj powinieneś grać jak najlepiej. Nie płacisz Wystarczy zrobić to samo, co normalnie, z wyjątkiem nie przeszkadzać robiąc wysiłek, aby zwrócić uwagę na siebie. Im więcej obstawiasz (lub nawet dzwonisz / zwiń), tym bardziej prawdopodobne jest, że ktoś podniesie cię z powrotem do wielkości potu.

Wygląda na to, jakbyś (i jakbyś widział) się rozkręcała. No-Limit (lub NLPoker, lub NL) poker został wynaleziony przez Billfish / PokerVortex / Fogoball / AceKing. Zamiast tego, po prostu wyglądaj jak facet, który nigdy nie obstawia. Gracze wychodzą z mieszanki uczucia / doświadczenia / wiedzy o niejasnych zasadach / teorii gry. Nie robisz sobie żadnych korzyści, próbując zrobić wrażenie – po prostu zagraj w swoją normalną grę.

Nie ma „wielkości”, są tylko pieniądze. Niektóre z najpopularniejszych rodzajów gier w pokera, które są dostępne jako wersja do gry za darmo, to Texas Hold ’em, Omaha Hi/Lo, 7 Card Stud, 5 Card Stud i Razz. Wersje darmowe gry są zwykle używane do przyciągania nowych graczy. Bezpieczeństwo nie jest tak silne, jak gdybyś grał na prawdziwe pieniądze, więc musisz szukać innych funkcji. Oczekuje się, że grasz w te gry za darmo, ale nadal jesteś chroniony przed oszustwami.

Te gry są zazwyczaj gry niskiego ryzyka z prostą grafiką i prostą mechaniką, a nie są tak zaawansowane, jak ich wersja w pełnej cenie. Uczenie się czekać na właściwe możliwości i unikanie impulsywnych decyzji może zapobiec niepotrzebnym stratom i pomóc utrzymać silną pozycję w grze. Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących mentalności, które należy pamiętać: Kultivuj cierpliwość i kontrolę emocjonalną. Przyjmowanie kontroli emocjonalnej i unikanie nachylenia może zapewnić, że twoje decyzje są racjonalne i oparte na obliczonych strategiach, a nie na impulsywnych reakcjach.

Cierpliwość to cnota w pokerze. Cultivating a Winning Mindset: The Power of Patience and Discipline. Oprócz opanowania technicznych aspektów gry, uprawianie zwycięskiego nastawienia jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu w pokera.

×

 

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?